Ikona powiększania tekstu
Ikona zmiany kontrastu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Kilka wolnych miejsc w maluchach. Zapraszamy!!!

Co warto wiedzieć? Co nas wyróżnia od innych placówek?

1. Atrakcyjne zajęcia prowadzone cyklicznie, wpisane w tygodniowy plan pracy przedszkola.
  2.  Nie pobieramy w ciągu roku od Rodziców opłat za warsztaty przeprowadzane w przedszkolu, za wizyty teatrzyków, mobilnych planetariów, opłat za autokary wiozące nas na wycieczki,wynajem animatorów czy zamków dmuchanych.
  3. Posiadamy własną kuchnię gdzie przygotowujemy codziennie świeże, zdrowe i pyszne posiłki. Oferujemy pięć posiłków dziennie.
  4. W naszym przedszkolu realizując podstawę programową nie korzystamy z tablic interaktywnych, podłóg interaktywnych czy też tabletów. Jesteśmy kreatywni.
  5. Nasze przedszkole jest placówką kameralną, gdzie każde dziecko jest zaopiekowane i tak samo ważne.
  6. Dzięki temu, iż posiadamy bardzo dobrze wyposażone zaplecze kuchenne, dzieci co tydzień biorą udział w zajęciach ABC gotowania.
  7. Stawiamy na zdrowie i ruch na świeżym powietrzu. Bardzo fajnie zagospodarowany ogród przedszkolny stwarza możliwość dzieciom uprawiania ogrodu warzywnego w miesiącach od marca do października oraz przebywania na świeżym powietrzu, w sąsiedztwie lasów i łąk.
  8. Prowadzimy wyjatkowo atrakcyjne i lubiane przez dzieci zajęcia "zabawy z językiem hiszpańskim"

Zapraszamy chętnych do grupy "Leśnych Ludków"

Data dodania: 2024-01-25 13:50:51
Data edycji: 2024-09-27 08:50:41
Ilość wyświetleń: 101

Bez względu na to, czy możesz coś zrobić, czy tylko marzysz o tym - zacznij. W śmiałości jest geniusz, potęga i magia.

Johann Wolfgang von Goethe