Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień
Reset

Przedszkole znajduje się na ul. Leśnej 73 w cichej i spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta w otoczeniu pobliskich lasów.

Przedszkole czynne jest od godziny 6:30 do 16:30

I śniadanie: 9:00

II śniadanie: 10:30

Obiad: zupa 12:00

II danie 12:45

Podwieczorek: 14:00

Dysponujemy dwiema dużymi i słonecznymi salami przy których znajdują się łazienki z prysznicami dla naszych maluchów.

Wszystkie posiłki przygotowywane są w naszej kuchni przedszkolnej. Codziennie podajemy pięć posiłków: I śniadanie, II śniadanie, obiad dwudaniowy oraz podwieczorek. Naszym atutem jest to, że składnikiem każdego posiłku są świeże warzywa i owoce. Ciasta, desery, soki świeżo wyciskane przygotowujemy samodzielnie z uwzględnieniem potrzeb, upodobań i zasad żywienia w przedszkolu.

Codziennie proponujemy jedno z dodatkowych zajęć jakie mamy w ofercie: gimnastyka korekcyjna, dogoterapia, fizyka dla smyka, akademia gotowania, sensoplastyka, mali farmerzy, muzykoterapia.

Codziennie prowadzimy edukację z zakresu języka angielskiego.

Zatrudniamy wykwalifikowanego nauczyciela logopedę i psychologa. Zajęcia logopedyczne oraz zajecia z psychologiem prowadzone są dla obu grup przedszkolnych tak grupowo jak i indywidualnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami rozwojowymi dzieci.

W naszym Planie Dnia znajduje się czas na spacery i zabawy na placu zabaw.

Bierzemy udział w akcjach i projektach ekologicznych.

Dysponujemy ogrodem przedszkolnym, w którym od wiosny aż do późnej jesieni prowadzone są zajęcia "Mali farmerzy". Dzieci sieją, sadzą, podlewają, pielęgnują oraz zbierają warzywa i owoce które wychodowaliśmy.

W przedszkolu dzieci opiekują się papugami i rybkami.

Rodzice  i nauczyciele maja do dyspozycji aplikację LiveKid, jednocześnie jest to nasz elektroniczny dziennik.

Dzieci korzystają nieodpłatnie z warsztatów, teatrzyków, wycieczek, imprez z udziałem animatorów, wyjazdów do kina itp.

Kładziemy duży nacisk na kształcenie nawyków dbania o otaczającą nas przyrodę oraz zachowań ekologicznych. Nie korzystamy podczas zajęć z laptopów, telewizorów,tablic czy podłóg interaktywnych. Do zajęć wykorzystujemy naturalne materiały.

Data dodania: 2023-07-12 19:05:24
Data edycji: 2023-08-08 18:13:04
Ilość wyświetleń: 647

Bez względu na to, czy możesz coś zrobić, czy tylko marzysz o tym - zacznij. W śmiałości jest geniusz, potęga i magia.

Johann Wolfgang von Goethe