Dzis wykorzystaliśmy piękną pogodę i wyszlismy na zajęcia na świeże powietrze. Galeria sztuki - w niej dzieciaki podziwiały róznego rodzaju malarstwo: pejzaże, abstrakcjonizm, akwarele..... pobudziliśmy wyobraźnię dzieciaków poprzez zaprojektowanie fartucha malarza;)