Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień
Reset

Wspaniała współpraca z II Liceum Ogólnokształcącym im. marii skłodiowskiej - Curie w Końskich

''Dzień języków obcych''

"Ich bin Mikolaj", "hello children", "Como estas?"

"Dzień języków obcychzh" - wspaniałe zajęcia, cudowna atmosfera. Dzięki współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej - Curiew Końskich gosciliśmy dziś w naszym przedszkolu Panią Ewę Szwed - nauczyciela języka niemieckiego i Jej uczennice.

Dzieci rozmawiały w trzech językach:  w języku niemieckim, angielskim i hiszpańskim.

Nasze przedszkolaki po raz kolejny udowodniły, że są zdolne, ciekawe świata i bardzo szybko się uczą. Zaskoczyły Panią Ewę wspaniałą znajomością języka angielskiego. Bardzo szybko nauczyły się podstawowych zwrotów  oraz piosenki w języku niemieckim. Miłą niespodzianką był pokaz znajomości języka hiszpańskiego, który od września na stałe zagościł w planie tygodnia naszego przedszkola.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę połączoną z nauką. Hasta luego!! See you!!! Wir sehen uns!!!

Data dodania: 2024-02-09 12:30:42
Data edycji: 2024-02-09 13:11:44
Ilość wyświetleń: 39

Bez względu na to, czy możesz coś zrobić, czy tylko marzysz o tym - zacznij. W śmiałości jest geniusz, potęga i magia.

Johann Wolfgang von Goethe